O hotelu 2017-06-21T11:24:28+00:00

HOTEL AMARILIS PRAHA

O hotelu

Nekuřácký Hotel Amarilis je stylový a bezbariérový hotel, umístěný v samém centru Prahy nedaleko Václavského náměstí.

Původní budova byla navržena kolem roku 1929, jedním z našich předních funkcionalistů, architektem Ludvíkem Kyselou jako multifunkční objekt, sloužící pro pojišťovnu Patria a luxusní byty.

Hotel AMARILIS nabízí ubytování v 67 pokojích, individuálně navržených a laděných do svěžích světlých odstínů. Pokoje odpovídají standardu 4 hvězdičkového hotelu a poskytují maximální komfort a pohodlí s prvky Feng Shui. V hotelu naleznete pokoje v kategoriích: De Luxe, Superior, Apartmá Amarilis a pokoj pro klienty s tělesným postižením. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem, wifi, setem na přípravu kávy a čaje, LCD televizory s 99-ti programy. V pokojích typu Superior a Apartmá Amarilis mají navíc hosté k dispozici pro větší pohodlí župany a domácí obuv. Vybrané pokoje typu Superior disponují balkónem nebo prostornou terasou. Apartmá Amarilis s oddělenou obývací částí a ložnicí (dvěma pokoji), dřevěnou podlahou, luxusní prostornou koupelnou s Jacuzzi pro dvě osoby a terasou, dopřeje maximum soukromí a odpočinku.

Healthy Restaurant Amaryla je otevřena pondělí – sobota od 7:00 do 21:00 hod, nachází se v přízemí hotelu a naleznete zde širokou nabídku chutných pokrmů, které vaříme zásadně z čerstvých surovin. Nabízíme jídla vegetariánská, bez lepku, bez laktózy a příležitostně jídla připravená dle ajurvédských zásad.

Restaurace má dva samostatné salónky, Aquarium a Fiesta, vhodné pro uzavřené společnosti, obchodní jednání, oslavy, večírky. Restaurace Amaryla je místo, kde se snoubí přátelská atmosféra a výborná kvalita nabízených pokrmů. Pro jakoukoli gastronomickou akci Vám náš šefkuchař vytvoří menu dle Vašich přání a požadavků.

Wifi připojení je zdarma ve všech prostorách hotelu, na pokojích, v lobby, v restauraci i kongresovém centru.

Na pokojích také naleznete pestré Room Service Menu, které pro Vás připravil team restaurace Amaryla. Na Vaše přání Vám rádi připravíme květinovou výzdobu, ovocnou mísu, sladké pohoštění, nebo jakoukoli doplňkovou službu.

Konferenční sály hotelu Amarilis jsou praktické a flexibilní, vhodné pro všechny příležitosti od menších až po středně velká setkáni do 150 osob. Kongresové centrum poskytuje maximální komfort a pohodlí svým hostům, nabízí nadstandardní úroveň při organizaci a samotném zajišťování konferencí. Konferenční prostory dělitelné na 3 samostatné místnosti, CICERO, HELIOS a MINERVA, samozřejmostí je moderní audiovizuální zařízení a bezdrátové připojení k internetu.

Naše Wellness Energia je oázou klidu a odpočinku, ve kterém naleznete parní a infra saunu, masážni sprchy a vířivou vanou (whirlpool). Zde je to pravé místo pro relaxaci po náročném dni. Využít můžete také široké nabídky masáží studia Mystic Temple přímo v našem wellness centru Energia.

Hotel Amarilis se nachází ve Štěpánské ulici pouhých 150 metrů od Václavského náměstí, v pěší dostupnosti významných pamětihodností jako například Národní Muzeum, Stavovské divadlo, Karolinum, , Staroměstské náměstí, Staroměstský orloj a Týnský chrám odkud Karlovou ulicí přes Karlův most, Malostranské náměstí a Nerudovu ulici vede Královská cesta na Pražský hrad. Nejen to, v blízkosti hotelu jsou také neopomenutelné pamětihodnosti jako Obecní dům, Prašná brána, Josefov, Ungelt a Karlovo náměstí s Novoměstskou radnicí.